Головна | Коли і чому ви відмовились від алкоголю? - Форум | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ШКОДА ОРГАНІЗМУ ВІД… » Алкоголю » Коли і чому ви відмовились від алкоголю?
Коли і чому ви відмовились від алкоголю?
t0mДата: Субота, 18.07.2009, 15:04 | Повідомлення # 1
Ранг 1
Група: Новачки
Повідомлень: 10
Статус: Off-line
Років до 16ти, я, як кожен "поважаючий себе" підліток жрав водяру як коняка. Перестав вживати міцні спиртні напої після одного походу класом, де дітки десятого класу перепили б будь якого із своїх батьків. Одна дівчина перестала дихать, всі бухі. Їй пощастило, що один хлопець здогадався відкрити їй рот і витягнути язик. Я цього не бачив бо було так пагано, що не міг встати. Після цього випадку іноді вживав біле вино, але потім зрозумів, що мені не подобається стан сп"яніння.
Вживання алкоголю вже давно перестало бути проблемою неповноцінних сімей і тд. Воно переросло у загальнодержавну проблему. Я не бачу нічого поганого у тому, що б випити пляшку пива там раз у місяць, але коли молодь п"є його ЩОДНЯ, а на вихідних напивається водярой (і це норма зараз) це є проблемою.
 
AlexXxanderДата: Субота, 18.07.2009, 15:45 | Повідомлення # 2
Ранг 1
Група: Активісти
Повідомлень: 16
Статус: Off-line
Ніколи не вважав що пити добре і за все життя усього декілька разів куштував спиртні напої (пальців однієї руки вистачить щоб порахувати)... Іто коли вже у буквальному сенсі змушували, на усіляких святах і т.д.

 
t0mДата: Субота, 18.07.2009, 15:50 | Повідомлення # 3
Ранг 1
Група: Новачки
Повідомлень: 10
Статус: Off-line
Я не вважаю поганим сам факт вживання. Стан сп"яніння є погано.
 
FOSSforidДата: Субота, 18.07.2009, 16:48 | Повідомлення # 4
Ранг 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Off-line
хахахх
а ось і істина:
стан вживання алколю призводить до стану сп"яніння!)


No sex, no drugs, just rock'n'roll baby!
 
t0mДата: Субота, 18.07.2009, 17:27 | Повідомлення # 5
Ранг 1
Група: Новачки
Повідомлень: 10
Статус: Off-line
Не правда, тобто не завжди правда. Я вже, можливо, рік не був зп"янілим, хоча іноді, дуже рідко, можу випити спиртного.
 
YusenkaДата: Субота, 18.07.2009, 18:04 | Повідомлення # 6
Ранг 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 27
Статус: Off-line
Як і коли? Зовсім нещодавно. Близько двох місяців тому...

Якщо сказати по правді, то і раніше я пила зовсім небагато, можливо раз в місяць з друзями по баночці рево, і не більше... І ніколи не була по справжньому п'яною, лиш злегка випившою...
А от по-справжньому пити я почала коли в мого хлопця (з яким я на той момент була більше року разом) почалися дуже серйозні проблеми з законом... Йому світило від трьох до семи років ув'язнення, а все через свою тупість та образ життя... він скін... я ніколи не підтримувала його в цьому і завжди була проти його поглядів на життя, і навіть намагалася змінити його. Але марно. Одного "чудового" тижня на нього та його друзів накатали аж чотири(!) заяви, і все від різних людей. Церез ці проблеми ми зовсім не бачились і майже не розмовляли одне з одним... В мене здавали нерви і я як "заспокійливе" вживала алкогольні напої... Спершу раз на тиждень, потім тричі на тиждень... І вже не встигла я обернутись як вже почала пити кожного дня по одній дві банці рево або дві пляшки пива чи інших "слабоалкогольних" напоїв. А мій моральний стан тільки погіршував ситуацію... Депрессія взагалі дозволила ледве не спитись... Але останнього і найсильнішого удару мені завдала одна лиш звістка... Через ті його проблеми він зрозумів що тільки мучить мене такими стосунками (це була чисто його думка), я ж навпаки, готова була чекати скільки завгодно... Хоч і я, і він на той момент кохали одне-одного, ми були вимушені розійтись... І це мене остаточно добило... Останній місяць занять я перестала відвідувати школу (хоча сміливо могла претендувати на золоту медаль), натомість голова була зайнята зовсім іншими речами, були лише думки "як би від цього відволіктись" і перше що спливало на думку - алкоголь... Майже два тижні поспіль я їздила до так званих "друзів" у гості і пила як не в себе... І це було жахливо.. Але мені на той час було реально байдуже, томущо (як би це не звучало грубо) я просто хотіла померти....Так погано і морально, і фізично мені не було ніколи в житті... Аж тут звідки не візьмись з'яввився один хороший, як мені здавалося на той момент, хлопець. Нібито нормальний, але чомусь у "такій" компанії майже не пив. Нібито втішав, постійно знаходився поруч, усюди ходив зі мною... І от одного разу, коли я вже була зовсім п'яна (після повної колекції різних напоїв, починаючи з рево і закінчуючи навіть горілкою), ми залишились наодинці, в іншій кімнаті... Я від алкоголю зовсім не розуміла що відбувається. а як потім вияволось, відбувалось наступне: він будучи при тямі і як завжди майже тверезий почав мене зваблювати... А далі... Отямилась я лише під вечір, в тому самому ліжку... Лише на той момент я зрозуміла (нааль, дуже пізно), на яке дно я опустилась... І після того випадку раз і назавжди зав'язала з будь-якими алкогольними напоями, і заприсягнулася собі більше ніколи в житті не пити.. Ніколи...

Мені зараз дуже соромно це згадувати і розповідати, але можливо хтось це прочитає і навчиться на моїх помилках, а ніж зробить такі самі...

 
hello-worldДата: Субота, 18.07.2009, 18:59 | Повідомлення # 7
Ранг 3
Група: Активісти
Повідомлень: 50
Статус: Off-line
biggrin тато завжди казав "бачите, дітки, як то погано, коли нап*єшся", дивно, але це той випадок, коли поганий приклад батьків мав хороший наслідок для дітей dont , мені ше з садіковського віку спротивився алкоголь і його вплив на людей.
не пила ніколи, і мій братик останній раз пив пиво десь більше 2 років тому.

Yusenka, heart ти молодець, шо сама справилась з цим всім. *те, що нас не вбило -зробило нас сильнішими!!*

Повідомлення відредагував hello-world - Субота, 18.07.2009, 19:04
 
xNIXxДата: Субота, 18.07.2009, 20:40 | Повідомлення # 8
Ранг 4
Група: Активісти
Повідомлень: 86
Статус: Off-line
А я не відмовлялась crazy Просто я ніколи не вживала алкоголь happy Відчуваю себе ботаном biggrin

IF YOU WANNA BE OKEY, FUCK THE SYSTEM EVERYDAY!
 
xNIXxДата: Субота, 18.07.2009, 20:43 | Повідомлення # 9
Ранг 4
Група: Активісти
Повідомлень: 86
Статус: Off-line
Quote (Yusenka)
Мені зараз дуже соромно це згадувати і розповідати, але можливо хтось це прочитає і навчиться на моїх помилках, а ніж зробить такі самі...

Ти молодець, дійсно...Таких людей небагато...


IF YOU WANNA BE OKEY, FUCK THE SYSTEM EVERYDAY!
 
FOSSforidДата: Субота, 18.07.2009, 21:26 | Повідомлення # 10
Ранг 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Off-line
хахах
жесть xNIXx,
еджер який вважає себе ботаном через те що не пив!))))
от і вплив стереотипів)

Yusenka,
ти і справді молодець що все зрозуміла. не важливо що вже сталося, головне це те що буде у майбутньому, для якого ми всі живемо.


No sex, no drugs, just rock'n'roll baby!
 
xNIXxДата: Субота, 18.07.2009, 22:48 | Повідомлення # 11
Ранг 4
Група: Активісти
Повідомлень: 86
Статус: Off-line
FOSSforid

Та, я шуткую звісно happy


IF YOU WANNA BE OKEY, FUCK THE SYSTEM EVERYDAY!
 
NasXeДата: Неділя, 19.07.2009, 00:00 | Повідомлення # 12
Ранг 2
Група: Новачки
Повідомлень: 22
Статус: Off-line
А я тож ніколи не пила....тому й не від чого не відмовлялась smile
 
xNIXxДата: Неділя, 19.07.2009, 00:35 | Повідомлення # 13
Ранг 4
Група: Активісти
Повідомлень: 86
Статус: Off-line
Дай п'ять happy

IF YOU WANNA BE OKEY, FUCK THE SYSTEM EVERYDAY!
 
xDEICIDExДата: Неділя, 19.07.2009, 00:52 | Повідомлення # 14
Ранг 2
Група: Активісти
Повідомлень: 25
Статус: Off-line
Ну особо расписывать нету смысла, практически у всех причины одинаковы..
Бухал, курил, гулял... живу сам - никто не контролировал, так каждый день перед компом пару баночек пивка, на выходных в запой и ппц... В один прекрасный день приснился сон, я его уже не особо помню, но что-то из серии того что я стал ублюдком.. Целый день ходил как не свой, не знал что со мной происходит - организм разваливался по частям, всё болело, голова отказывалась думать.. И так несколько дней, которые прошли как в тумане. Потом приехал на работу, и решил от нефиг делать посмотреть лекцию Жданова.. С тех пор (около 2-х месяцев назад) решил что моя жизнь важнее дерьма, и только я способен её изменить к лучшему.

Не очень поучительно, но зато правда...

 
NasXeДата: Неділя, 19.07.2009, 01:10 | Повідомлення # 15
Ранг 2
Група: Новачки
Повідомлень: 22
Статус: Off-line
Quote (xNIXx)
Дай п'ять

лови hello

 
Форум » ШКОДА ОРГАНІЗМУ ВІД… » Алкоголю » Коли і чому ви відмовились від алкоголю?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


FREE LIFE UNITY © 2009