Головна | Аборти: за чи проти? - Форум | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » НАСЛІДКИ ВИПАДКОВИХ СТАТЕВИХ СТОСУНКІВ » Аборти » Аборти: за чи проти? (Як ви до цього ставитесь?)
Аборти: за чи проти?
Як ви ставитесь до абртів?
1. Це аморально! Ніщо інше як вбивство та гріх! Не можна позбавляти життя власної дитини! [ 9 ] [64.29%]
2. Це погано, але всяке в житті буває. Інколи люди вимушені так вчинити, щоб не зруйнувати собі життя. [ 3 ] [21.43%]
3. А що тут такого? Людина сама господар своєму тілу, і робить що вважає за потрібне. Це звичайна операція. [ 2 ] [14.29%]
Усього відповідей: 14
YusenkaДата: Середа, 15.07.2009, 23:42 | Повідомлення # 1
Ранг 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 27
Статус: Off-line
Мене чомусь зацікавила ця тема. Як взагалі суспільство та молодь в цілому ставиться до абортів?
Я прочитала доволі багато інформації в інтернеті, і статистика та факти мене просто вразили - дуже багато підлітків та молодих людей проходять через це. І це жахає. В Україні за роки незалежності було зроблено близько 30 мільйонів абортів. Невже справді все так? Хіба люди взагалі втратили здоровий глузд та моральні цінності? Про нерозбірливі статеві стосунки я взагалі мовчу... Та хіба можна так?..

Що ви про це думаєте? Як ви до цього ставитесь?
Голосуємо в опитуванні, обговорюємо і залишаємо коментарі в цій темі.

 
FOSSforidДата: Субота, 18.07.2009, 02:41 | Повідомлення # 2
Ранг 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Off-line
як на мене, то аборт це вбивство.
якщо вже дівчина доросла роздвигати ноги, то нехай буде дорослою відповідати за свої вчинки.


No sex, no drugs, just rock'n'roll baby!
 
NasXeДата: Субота, 18.07.2009, 10:36 | Повідомлення # 3
Ранг 2
Група: Новачки
Повідомлень: 22
Статус: Off-line
FOSSforid, жостко))

але првильно....та частіше саме не готові хлопці змушують дівчину робити аборт!!!...

 
xDEICIDExДата: Субота, 18.07.2009, 11:18 | Повідомлення # 4
Ранг 2
Група: Активісти
Повідомлень: 25
Статус: Off-line
Да большая часть залётов происходит по пьяни на тусовках, или же если оба партнера не задумываются о последствиях, ввиду своего малого возраста (не для кого не секрет что сейчас сложно встретить девушку, которая бы не переспала уже в 15-16 лет)... Так же не секрет, что когда девушка делает аборт - это почти 100% гарантии что у неё уже не родиться ребенок. И кто всему виной? Низкий уровень жизни, разврат, алкоголь.. И отсутствие здравого разума у большинства молодежи... angry
 
t0mДата: Субота, 18.07.2009, 15:20 | Повідомлення # 5
Ранг 1
Група: Новачки
Повідомлень: 10
Статус: Off-line
Катигорично проти. Фосс так жорстоко виразився. Це справедливо, якщо це дійсно така ситуація яку xDEICIDEx описав, але все бува і по іншому, іноді дійсно це є опитмальний вихід, аморальний, жорстокий, ганебний, але оптимальний.
Люба Yusenka, представ собі ситуацію: ти з коханим хлопцем не оди рік, у тебе куча перспектив, блискуча кар"єра(чи чого ти там хочеш), словом ти маєш все, що ти хотіла завжди мати. І тут не по п"яні, не по дурості, а просто так вийшло - ти починаєш розуміти шо вас стає троє. А тобі рочків то мало, сама щє не зовсім доросла, твоє життя, всі твої мрії і тд летять під три чорти, повного розуміння того, шо таке дитина щє нема. Починається тиск з боку батьків, можливо з боку хлопця, тут ти розумієш, що не готова присвятити своє життя саме цій людині, шо хочеш щє трохи пожить нормальним життям. Твої переконння повинні бути дуже міцними, якщо вони переживуть таке випробування.
Легко ось так осуджувати людей. Не все так катигорично, як Фосс сказав.
Я не кажу шо аборт є нормою - це жахливо, але і вбивство є іноді оптимальми вихідом. Я катигорично проти, але не буду осуджувати людей, які вчинили по-іншому.
 
YusenkaДата: Субота, 18.07.2009, 17:14 | Повідомлення # 6
Ранг 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 27
Статус: Off-line
t0m, згодна.. Життя не передбачуваное і справді може статися що завгодно... sad
 
xNIXxДата: Субота, 18.07.2009, 19:09 | Повідомлення # 7
Ранг 4
Група: Активісти
Повідомлень: 86
Статус: Off-line
Quote (FOSSforid)
якщо вже дівчина доросла роздвигати ноги, то нехай буде дорослою відповідати за свої вчинки.

+1! все правильно каже!

Я власне, проти абортів, це досить таки безвідповідально...Коли батьки відбирають життя у своєї ж дитини!... я за Pro-Life!


IF YOU WANNA BE OKEY, FUCK THE SYSTEM EVERYDAY!
 
xDEICIDExДата: Неділя, 19.07.2009, 01:07 | Повідомлення # 8
Ранг 2
Група: Активісти
Повідомлень: 25
Статус: Off-line
Ну если здоровый, нормальный ребенок, несомненно очень жалко.. из-за халатности родителей погибает светлый разум...
А если с отклонениями, или урод (что сейчас чаще происходит), я только за... потому что если этот урод вырастет он никому не будет нужен, и сдадут его на шею государства или в дебильную школу. Будет всю жизнь растением - кому это надо... angry
 
AlexXxanderДата: Середа, 22.07.2009, 14:07 | Повідомлення # 9
Ранг 1
Група: Активісти
Повідомлень: 16
Статус: Off-line
Аборт = Вбивство

 
X_tunk_XДата: Середа, 22.07.2009, 15:38 | Повідомлення # 10
Ранг 2
Група: Новачки
Повідомлень: 20
Статус: Off-line
я проти вбивства. дитина ні в чому не винна. вона навіть не може захищатися.
це жорстоко. якщо мати вбиває рідну дитину, то вона може вбити будь-кого..
часто розуміють під поняттям "свобода" звичайну розпущеність..


 
hello-worldДата: Середа, 22.07.2009, 22:17 | Повідомлення # 11
Ранг 3
Група: Активісти
Повідомлень: 50
Статус: Off-line
Quote (X_tunk_X)
часто розуміють під поняттям "свобода" звичайну розпущеність..

умгу, а ви бачили цю рекламу "..твоя гумова броня" ???
паскудство, замість того, шоб поропагувати якусь культуру, якусь стриманість, якусь моральність кінець-кінцем, вони такево крутять, ше й протягом всієї доби, поміж дитячими мультиками про покемонів.
Діти вже з садіковського віку звикають, шо то звичана справа переспати з першим стрічним, головне мати з собою.. броню, курва-мама...
гарр, мене дуже дратує та реклама. вонга псує мені перегляд мутіків про покемонів. biggrin
 
X_tunk_XДата: Середа, 22.07.2009, 23:54 | Повідомлення # 12
Ранг 2
Група: Новачки
Повідомлень: 20
Статус: Off-line
hello-world, яка мораль може бути з наших телевізорів?)))) телевізор з мораллю нічого спільного не має..))
от і показують, щоб діти вчились. щоб всі замість того щоб обдумувати свої вчинки і їх наслідки перекладали відповідальність на "ризину". "упс, гумова броня підвела. ех підробка. нічо, аборт виправить ситуацію"


 
hello-worldДата: Четвер, 23.07.2009, 22:28 | Повідомлення # 13
Ранг 3
Група: Активісти
Повідомлень: 50
Статус: Off-line
biggrin нє, по телевізору є покемони, за це можна любити телевізор.
проблема не в "телевізору", як в такому, а в цензурі shutup . мають бути свідомі люди, які фільтрують шо і коли показувати.
а соціальні реклами, взагалі-то, ніскільки знаю, замовляються державою. ось і маємо звідки ноги ростуть.
 
AlexXxanderДата: Четвер, 23.07.2009, 23:43 | Повідомлення # 14
Ранг 1
Група: Активісти
Повідомлень: 16
Статус: Off-line
Quote (hello-world)
умгу, а ви бачили цю рекламу "..твоя гумова броня" ???
паскудство, замість того, шоб поропагувати якусь культуру, якусь стриманість, якусь моральність кінець-кінцем, вони такево крутять, ше й протягом всієї доби, поміж дитячими мультиками про покемонів.
Діти вже з садіковського віку звикають, шо то звичана справа переспати з першим стрічним, головне мати з собою.. броню, курва-мама...
гарр, мене дуже дратує та реклама. вонга псує мені перегляд мутіків про покемонів.

Ага, ага +1... Усіми руками та ногами за))


 
X_tunk_XДата: Четвер, 23.07.2009, 23:45 | Повідомлення # 15
Ранг 2
Група: Новачки
Повідомлень: 20
Статус: Off-line
hello-world, так, телевізор як техніка ні в чому не винен)). там все вирішують гроші...)) за гроші вони будь-що покажуть.
зараз в цьому сіспільстві ці "бамажки" є найвищою цінністю.
а соціальні реклами продвигає державний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. (ДЦСССМ) різні соціальні служби розробляють проекти, вони потім проходять конкурс.. і вже найкращий варінт (на їх думку) попадає нам на очі)) навіть між студентами проводять конкурс на кращу соціальну рекламу)) (я от щоб мати хоч допуск до екзамену клепала рекламу)))
але наша держава завжди не має коштів для дцсссм. в кишеню поклали, а на соціальну рекламу не вистачило. упс..)
от і маємо пропаганду розпущеності замість здорового глузду.

та і здоровий глузд тепер не модний)) молодь вибирає деградацію))) в усіх напрямках)))


 
Форум » НАСЛІДКИ ВИПАДКОВИХ СТАТЕВИХ СТОСУНКІВ » Аборти » Аборти: за чи проти? (Як ви до цього ставитесь?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


FREE LIFE UNITY © 2009