Головна | Аудионаркотики - WTF? - Форум | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ШКОДА ОРГАНІЗМУ ВІД… » Наркотиків » Аудионаркотики - WTF?
Аудионаркотики - WTF?
t0mДата: Субота, 18.07.2009, 15:53 | Повідомлення # 1
Ранг 1
Група: Новачки
Повідомлень: 10
Статус: Off-line
Кажуть від них не пре. Але вони чомусь дуже активно пропагандуються. Є думка, що це один із способів промивки мозгів, адже ця технологія дійсно існує, і дійсно вплива на свідомість.
 
FOSSforidДата: Субота, 18.07.2009, 16:46 | Повідомлення # 2
Ранг 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Off-line
я читав свідчення багатьох людей, які платили за скачування аудионаркотиків. Більшість говорила що діє.
Звичайно що ці звуки будуть викликати звикання!
Це як собачка Павлова.
Собачка звикала до періодів коли вмикалась лампочка і тоді виділення слини підвищувалось, бо звикла що її годують в цей час.
А тут наприклад людина використовує звуки щоб заснути. І вже через невеликий час ця людина без цих звуків заснути не зможе, бо лише вони допомагають заснути.

якщо сказати, що це фігня, навіщо комусь нас зомбувати\труїти\вбивати?
То подивіться на тютюнові компанії. Що вони дають? лише зароюляють на людському здоров"ї.

як на мене то аудионаркотики - це ще один зі способів вплинути на людей.

Також дивився інтерв"ю з лікарями, які проводили експерименти з доміуральними хвилями. Аудионаркотики базуються на цих доміуральних хвилях.
То вони виявили, що наслідки постійного слухання просто жахливі. Порушується нормальна діяльність мозку.


No sex, no drugs, just rock'n'roll baby!
 
YusenkaДата: Субота, 18.07.2009, 17:22 | Повідомлення # 3
Ранг 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 27
Статус: Off-line
Колись спробувала, прослухала декілька треків (скачала безкоштовно з контакту, там в аудіозаписах є)
Прослухала... І прийшла до висновку що це більшою мірою самонавіювання, коли сам собі в голові стверджуєш "цеж бінарні хвилі, вчені довели що вони працюють"... Декілька треків справді трохи подіяли. Але всеж підчас прослуховування спостерігалися доволі незвичні відчуття, що потім дало мені зрозуміти що це мені не потрібно. Після того я їх більше не слухала. (А з треків пробувала "щастя", "просвітлення" і ще декілька... Але наркотики і алкоголь не хотілося вживати навіть у аудіо вигляді..)
 
xDEICIDExДата: Неділя, 19.07.2009, 00:37 | Повідомлення # 4
Ранг 2
Група: Активісти
Повідомлень: 25
Статус: Off-line
Уже есть видео, где показано, что эти звуковые действуют вполне реально.. В этих трэках есть звуки из того диапазона частот, которое человеческим ухом не воспринимается, но тем не менее влияет на функции мозга.. Это как "Вайомингский инцидент" в 87-м году, когда хакер прервал вещание ТВ целого штата, и воздействовал на людей с помощью этих волн и видеоряда стрёмного... (посмотрите на Ютубе, оно реально стремное, я на себе проверил)

Так что это кал, я его не слушал, уже хватило мнений других людей angry

 
X_tunk_XДата: Середа, 22.07.2009, 00:20 | Повідомлення # 5
Ранг 2
Група: Новачки
Повідомлень: 20
Статус: Off-line
я не слухала. але "слава" про них дійшла і до мене.)
це шкідлива біда. але вона набирає популярності чогось.
взагалі втручання в підсвідомість має негативні наслідки, а що говорити про такий вплив..
я проти цього.)


 
pavlvsДата: Середа, 22.07.2009, 11:32 | Повідомлення # 6
Ранг 1
Група: Новачки
Повідомлень: 9
Статус: Off-line
не слухав і не хочу.
я на такі теми не реагую, а от малі діти ще й як. і це страшно(
 
hello-worldДата: Середа, 22.07.2009, 22:41 | Повідомлення # 7
Ранг 3
Група: Активісти
Повідомлень: 50
Статус: Off-line
всі ми від чогось залежні, як не крути.
для прикладу, в кожного з нас є своя улюблена музика, і якшо раптом станеться таке, шо вся адуітека нещасним випадком зітреться з наших плеєрів\ ж.диску і всіх інших можливих носіїв ми засмутимось. по крайній мірі я - точно. Інколи засинаю під улюблені корові гурти, інколи вчусь під музику. Якщо протягом 2-3 діб не матиму змоги послухати ніц зі свого "золотого фонду", почуватимусь ніяково. І не вважаю, шо в цьому є шось погане shy

але свідомо створювати собі залежності - це тупо. Тим більше якимись синтетичними враженнями (хтось вище згадував трек "щастя", "просвітлення"..). no

 
pynktirNePizdiДата: Четвер, 23.07.2009, 13:13 | Повідомлення # 8
Ранг 2
Група: Активісти
Повідомлень: 27
Статус: Off-line
неужели кто-то из схе пытался послушать наркоту? это тоже самое что и попробовать настоящие драгс! кресты утеряны!

Сидя на диване не тупи свои мозги

No action!
No no!
No action!
GAS CHAMBER!

 
patientДата: Понеділок, 14.09.2009, 17:28 | Повідомлення # 9
Ранг 1
Група: Новачки
Повідомлень: 4
Статус: Off-line
так,діють..
спробувала заради інтересу..

справа в тому що створена аудіо зброя..
хвилі там усілякі..
ніби нацисти(під час війни,гітлер) сворили подібну психотропну зброю..
ще така зброя є,що всі солдати на полі бою відчувають дин до одного збудження..
ще за допомогою звуку,занадто низько чистотні хвилі використовують
і ось уявіть собі,навіть беручи ці аудіонаркотики,людина прослуховує їх,отримує кайф,чи що там, а в цей час ці аудіонаркотики діють на її свідомість,може в її голові зявляється певна політ. агітація,певні бажання,чи це деградує її мізки,це як невидима зброя,і це небезпечно,а вона всьоголиш думає що це такий собі наркотик,а ніфіга!вона вже зомбована,вона робить те що програмує її мозок,а мозок під владою цих аудіозаписів..
і від цих роздумів усвідомлення про приближення третьої світової війни розширюється..


I am a patient boy
I wait, I wait, I wait, I wait
 
Форум » ШКОДА ОРГАНІЗМУ ВІД… » Наркотиків » Аудионаркотики - WTF?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


FREE LIFE UNITY © 2009